Dlaczego znów mam krwawienie?

Mam 26 lat, dwójkę dzieci, w listopadzie nie miałam w ogóle miesiączki, dostałam 2 grudnia, trwała do 8., a 15 grudnia pojawiło się plamienie koloru ciemnobrązowego, gęste, po czym 16. dostałam krwawienie koloru jasnoczerwonego.

Czy coś jest ze mną nie tak?

Dzień dobry!
Takie brudzenie brązowe oznacza skrzepniętą krew. Być może było to plamienie z macicy lub np. z nadżerki. Nieregularne cykle mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Jeśli oczywiście przed ciążami nie było też takich nieregularnych krwawień miesiączkowych. Kiedy był ostatni poród?
Proponuję zgłosić się na badanie. Być może krwawienia są pierwszym objawem nieprawidłowych zmian w jamie macicy.
Z poważaniem