Dławienie się u 11 tygodniowego dziecka

witam, moja 11 tygodniowa córeczka od wczoraj dziwnie połyka ślinę, tak jakby się dławiła albo nie mogła odbićć po jedzeniu, i powietrze które połknąć podchodziło do gardła a ona znowu je połyka. ta czynność powtarza się co jakiś czas w nocy jak śpi również. jak jej pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku zaburzeń połykania u niemowlaka konieczna jest niezwłoczna wizyta u lekarza.