Długie cykle miesiączkowe a BHCG

Witam ostatnia moja miesiączka była 6.08.14 ja mam długie cykle w kalendarzu owulacja zaznaczona 4.09. Czyli 30dc w 32dc zrobiłam badanie beta hcg 0,1 . W 41 dc wynik beta hcg 20,4.. 43dc wynik beta hcg 30,8 czyli mały przyrost... 46dc wynik beta hcg 70 tu juz chyba dobry wynik zastanawiam sie czy jest wszystko ok. Teraz jest 48 dc w piątek idę na badanie usg i ciagle sie denerwuje ze coś jest nie tak ponieważ boli mnie brzuch proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyrost wydaje się być prawidłowy. Proszę udać się na badanie w umówionym terminie.