Długie cykle po poronieniu

Po poronieniu (9 tydz. ciąży) mam bardzo długie cykle. Byłam dzisiaj na USG (29 dzień cyklu) i mam pęcherzyk graafa wielkości 30 mm. Mam czekać na owulację. Ale 4 dni wcześniej wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, w następnym dniu również, a w dniu badania USG negatywny. Czy faktycznie możliwe jest, że owulacja jeszcze przyjdzie czy to nie oby przyrost pęcherzyka?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż owulacja powinna się ''jeszcze '' pojawić.