Długie, uciążliwe bóle pleców i bioder

Odczuwam bóle w okolicu stawów bioder, pleców na tej wysokości a także lekkie bóle ud w górnej ich części..jako że stawy bolą najbardziej miałam rtg stawów - w porządku, badania na reumatyzm i zapalenie- w porządku..lekarz przepisał milgammę (biore tydzien) ale ból nie przechodzi tylko nasila się..nie wiem co robic..ortopeda patrzy na mnie jak na chipohondryka a mnie nwet po spoczynku bolą stawy (plecy mniej)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli stosowane leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, sugeruję ponowną konsultację ortopedyczną.