Długotrwałe miesiączki a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

mam 43 lata .zawsze mialam regularne miesiaczki .nigdy niemialam zadnych problemow ginekologicznych .urodzilam dziecko poprzez cesarskie ciecie . i potem rowniez bylo wszystko ok ..ostanio pojawil sie problem < najpierw mialam 20 dni miesiaczke poszlam do ginekologa podal mi raz zastrzyk potem za dwa tygodnie drugi ..dwa miesiace spokoj potem pojawila sie miesiaczka i trwa juz 30 dni a lekarz ginekolog upiera sie ze musze brac tabletki antykoncep ktorych niemoge bo mam problem .. co robic teraz?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, przedłużające się krwawienia wymagają dokładniejszej diagnostyki. Przede wszystkim powinna mieć Pani wykonane USG narządów płciowych, a następnie ew. dalsze badania, w tym ocenę gospodarki hormonalnej.