Długotrwały ból kolana u 19-latka

Witam. Mam problem, ponieważ od dłuższego czasu boli mnie lewe kolano. Od kilku dni jest coraz gorzej. Czuję jakby mi je ktoś próbował wydłubać. A wieczorem ten ból się nasila dzięki czemu, nie mogę tak szybko usnąć. Na czym może polegać ten problem? Pozdrawiam.

W tym wieku bez urazu takie objawy mogą powodować różne choroby , wady . Jeżeli nie ustępuje należy to zbadać