Dni niepłodne - czy możliwe jest zajście w ciążę?

Mam pytanie, czy można zajść w ciążę, gdy wytrysk nastąpił, kiedy członek nie był do końca włożony, do tego podczas dni niepłodnych? Proszę o szybką odpowiedź.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Prawdopodobieństo ciąży istnieje, jeśli nasienie znalazło się w drogach rodnych kobiety, nawet jeśli były to teoretycznie dni niepłodne.

Proponuję poczekać do terminu miesiączki i wykonać test ciążowy z krwi lub moczu. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, zarodek może się nie zagnieździć, a nawet jeśli się zagnieździ, to w terminie miesiączki może dojść do poronienia.

http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl