Dni płodne a ciąża: czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam. Dnia 21.02 odbyłam z partnerem stosunek przerywany (bez zabezpieczenia). 6 dni później (tj. 26.02) wystąpiły upławy (plamienie) w ciemno - żółtym (delikatnie brązowym) kolorze. Ponadto mam bóle podbrzusza i kłucie w prawym jajniku. Czy wyżej wspomniane upławy mogły wskazywać na zagnieżdżenie się zarodka? Dodam, że miesiączkę powinnam dostać w sobotę (tj. 06.03), więc współżyliśmy w dni płodne. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie!

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
Podczas stosunku przerywanego może dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on plemniki. Dlatego zapłodnienie jest jak najbardziej możliwe.
Plamienie, które się pojawiła mogło mieć związek z implantacją.
Po upływie 2 tygodni od stosunku proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam