Do jakiego lekarza udać się z dziwnym bólem w pośladku?

Ciezko to opisac, ale od jakiegos czasu borykam sie z dziwnym bolem w posladku, ktory nasila sie glownie przy lezeniu na danym boku lub probie przesuniecia sie na drugi bok. Utrudnia to chodzenie i lezenie. Niewiem czym to jest spowodowane, bol nasila sie do polowy uda, raz jest kilka dni moze go nie byc. 7 lat temu urodzilam corke, obecnie jestem w drugiej ciazy. Co powinnam robic, z jakim lekarzem sie skontaktowac, jakie wykonac badania?

Witam. Objawy mogą być wynikiem zmian w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa. Przede wszystkim sugeruję kontakt z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje diagnostyką.