Do jakiego lekarza udać się z kobietą, która ma guza aorty, zmiany na płucach, chory żoładek i guz na płacie tarczycy?

mam sasiadke z ktorej ucieka zycie prosze o pomoc;wykryto u niej guza na-w aorcie,zmiany na obydwoch stronach plucnych ,chory zolade,i guz na placie tarczycy.Mieszka na wsi,ma silne nonstop zachwiania rownowagi,brak apetytu z 77kg.schudla do 40 kg,skora i same kosci,zawroty glowy,sennosc.Gdzie mam sie z ta pania udac i do jakiego lekarza,o rodzinnych prosze zapomniec!Chce ratowac ta Pania jest ona cudownym czlowiekiem. ma bardzo podwyzszone TRH-TSH i T4(TSH-10,02)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pacjentka wymaga pomocy wielu specjalistów. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który ukierunkuje leczenie pacjentki