Do kiedy zarodek może być niewidoczny?

Dzień dobry! Mam pytanie dotyczące ciąży, do kiedy zarodek może być niewidoczny i czy jeśli okaże się, że dziecko się rozwija mimo wcześniej niewidoczności, czy będzie rozwijało się nieprawidłowo??

Witam. Zarodek może nie być widoczny na usg do około 7 tygodnia ciąży. Nie świadczy to o predyspozycji do zaburzeń jego rozwoju.