Dobry stan po lekkim udarze mózgu a powrót do pracy

Witam,jestem po przebytym lekkim udarze korowym niedokrwiennym mózgu,mialo to miejsce 15.09.14r. czyli prawie miesiac temu,miałem 'zdretwiałą'prawa stronę czyli reka i noga (uczucie mrowienia) ale widzę,że stan juz się poprawia,coraz słabsze jest to uczucie tego mrowienia.Lekarz prowadzący zalecił pół roczną przerwę w pracy ale to ode mnie zalezy kiedy podejmę pracę.Ogólnie moj stan jest dobry ale moze to się mi to tylko wydawać jak powiedział lekarz.Co by lekarz doradził w takim przypadku?

Milena Lubowicz

Należy jeszcze chwilę poczekać z powrotem do pracy. Proszę się skupić na rehabilitacji i zdrowieniu, a jak się wszystko ustabilizuje, powiedzmy za 1-2 miesiące proszę wrócić do rozmowy z lekarzem na temat powrotu do pracy.
Pozdrawiam