Dobrze kryjący podkład do twarzy

Dzień dobry, chciałabym zadać pytanie dotyczące dobrze kryjącego podkładu na twarz. Podkłady stosuję już od kilku lat, ale mam duży problem z tym, żeby dobrać dobrze kryjący podkład. Zawsze mam wrażenie, że tworzy on coś w rodzaju maski i wygląda strasznie sztucznie. Czy mogłabym zapytać o jakiś dobrze kryjący podkład, który nie tworzyłby maski na twarzy ale dobrze komponował się ze skórą i nie wyglądał sztucznie? Jestem strasznie wrażliwa na tym punkcie, z jednej strony chcę się malować i to robię, ale z drugiej strony ciągle mam wrażenie, że coś jest nie tak... Jestem w stanie sporo zapłacić za dobrze kryjący podkład, jego cena nie gra roli, ale chciałabym żeby był to podkład odpowiedni, a nie sztuczny. Chcę żeby moja twarz wyglądała w nim naturalnie, a podkład ma ją podkreślać a nie tworzyć sztuczną warstwę. Czy mogłabym uzyskać poradę w tej sprawie? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

To pytanie do kosmetyczki - a na tym forum odpowiadają - lekarze, dietetycy i psychologowie.