Doczesna oraz kosmki z mieszanym przewlekłym naciekiem zapalnym oraz ogniskami martwicy

Witam, mam 28l. poroniłam w 11tyg. Obumarcie płodu w 7-8tyg. Ciąża pierwsza. Proszę o wyjaśnienie wyniku badania histopatolog., o czym może świadczyć poniższy wynik?Czy może świadczyć m.in.o zmianach nowotworowych?:Wynik badania: Doczesna oraz kosmki z mieszanym przewlekłym naciekiem zapalnym oraz ogniskami martwicy.

Ten wynik hist pat jest właściwie tylko potwierdzeniem, że doszło do poronienia. Nie ma tu mowy o zmianie złośliwej. Pozdrawiam