Dodanie kaszki manny do mleka 2-miesięcznemu dziecku

Witam mam takie pytanie mam synka który ma dwa miesiące i waży 6000 kg i chciała bym się zapytać czy mogę mu na próbę zagęścić mleko pół łyżeczk kaszki manny..czekam na odpowiedz była bym wdzięczna

to jeszcze stanowczo za szybko a poza tym po co? dziecko jest raczej przekarmione bo 6 kg . to proszę sobie sprawdzić na końcu książeczki zdrowia dziecka na siatkach centylowych że to za dużo. Jeśli płacze to może wcale nie z głodu tylko ma wzmożone napięcie ikarmienie go uspokaja i rozluźnia ale to nie jest dobry sposób bo go pani utuczy. a on nadal będzie napięty.