Dodatkowe leczenie przy raku płuc z przerzutami do wątroby

witam mój krewny jest chory na raka pluc z przezutami do wątroby, chemioterapie ma od ok 1,5 roku teraz ma przerwę i niedługo ma być leczony chemioterapia ukierunkowana, czy jest cos co można mu podac dodatkowego . slyszalem o pestkach z moreli, gravioli soku z owocow noni , niektórzy zazywaja proszek zasadowy no odkwaszenie organizmu. proszę o pomoc

Nie są znane preparaty które mają znaczący wpływ na wyniki leczenia, natomiast niektóre neutralizują stosowane leki. Proponuję porozumieć się z lekarzem prowadzącym