Dodatkowe skurcze z komory i bradykardia u kobiety

dobry wieczór .W badaniu wyszło mi ,że mam bradykardię ,moje serce o 15 godzinie -29 ud /min .Mam 40 lat i dodatkowe skurcze z komory .Co dalej?

Witam,
z wynikiem proszę zgłosić się do kardiologa lub lekarza rodzinnego.
Dodatkowe skurcze komorowe mogą występować fizjologicznie w ciągu dnia.
Na bradykardię może zostać włączone leczenie farmakologiczne.

pozdrawiam