Dodatni wynik badania na boreliozę

P-ciała b/Borrelia igG, Western-blot - wart. graniczna V1sE dodatni, P41 dodatni (B. sens. strict), P18 sł. dodatni, P41 silnie dodatni (B. afzelii). P-ciała p/Borrelia IgM, Western-blot - dodatni, OspC (B. garinii1) dodatni, OspC (B. sens. strict) dodatni, OspC (B. garinii2) dodatni, P41 (B. sens. strict) silnie dodatni. Na wyniku są opisane testowane prążki. Proszę o odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam. Wyniki wskazują, że w ostatnim czasie miał Pan/Pani kontakt z krętkiem borelia. Jeśli badania były wykonywane z powodu obecności jakiś niepokojących objawów, które sugerowały boreliozę, to choroba ta została potwierdzona.