Dokuczliwy ból podbrzusza i stany podgorączkowe

Dzień dobry, Od trzech dni dokucza mi ból podbrzusza. Ból pojawia się w formie skurczowej i jest bardzo silny, do tego mam stan podgorączkowy. Ostatnia miesiączka 01.10(5dni) i zaraz po niej wystąpił dziwny śluz. Kilka miesięcy temu przechodziłam zapalenie przydatków. Czy możliwe, że jest to znowu zapalenie?

Elżbieta Rhone

Witam,
niestety zapalenie przydatków może nawracać, szczególnie u młodych kobiet. Powinna Pani koniecznie udać się do ginekologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem ponownego zapalenia przydatków. Proszę nie zwlekać, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.