Dolegliwości ciążowe kilka dni po stosunku

Dziekuje za odpowiedz..mam jeszcze dwa pytania.....własnie robiłam test ciazowy dwa dni po stosunku ktory odbył sie 27 pazdziernika i wyszedł negatywny....a muj partner konczyłw srodku.. mam z prawej i lewej strony podbrzusza bóle takie jak na miesiączke....głowa mnie tez lekko pobolewa..mam lekkie zawroty głowy....bywam spiaca i nerwowa...czy jest mozliwe po tak krotkim czasie odczuwac takie dolegliwosci?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Odpowiadając na Pani pytania:
1. Dwa dni po stosunku test ciążowy nigdy nie jest wiarygodny. By był "maksymalnie" wiarygodny należy go wykonać po 14 dniach od stosunku.
2. Nie ma takiej możliwości, by 2 dni po stosunku wystąpiły objawy ciąży.