Domowe sposoby na bóle zębów w 19. tygodniu ciąży

Jestem w 19 tygodniu ciazy. I zaczyna pobolewac mnie zab. Chcialabym to zwalczyc domowymi sposobami ale czym? Myslalam zeby wyplukac jame usta w szalwi. Moze to cos pomoze. Czy mozna plukac zeby szalwia w czasie ciazy?

Witam!
Jest Pani w drugim trymestrze ciąży i jest to najbezpieczniejszy okres na leczenie zębów w ciąży! Nie powinna Pani zwalczać bólu domowymi sposobami,bo traci Pani czas a problem może narastać,a nawet może dojść do powikłań! Szałwia nie szkodzi ale leczy głównie stany zapalne dziąseł,a Panią przecież boli ząb! Właśnie w trosce o dziecko proszę udać się jak najszybciej do dentysty!!! To będzie najlepsze dla Pani i dziecka!!! Pozdrawiam.

Lek. dent. Katarzyna Wierzbowska

lakierowanie floremprotektorem bardzo skuteczne i dawka maleńka nie zaszkodzi dziecku