Domowe sposoby pielęgnacji osłabionych włosów

w ciagu miesiaca zrobilam 6 zabiegow rozjasniajacych wlosy z czarnych na blond,oslobilo to moja kondycje wlosow staly sie suche i bez blasku ,lamia sie okropnie mam problemy z rozczesywaniem ,wypadaja okropnie,,czy sa jakies domowe sposoby by moc ich troszke odzywic nadac lsniacego polysku....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku najlepsze rezultaty przyniesie zastosowanie preparatów, tj. szamponu/odżywki/maski przeznaczonych do włosów suchych, łamliwych, po zabiegach rozjaśniania. Bogatą gamę tego typu kosmetyków znajdzie Pani w każdej drogerii. Pomocna może być także rada doświadczonego fryzjera.