Dorosły z ADHD

Od kilku dni w naszym biurze jest nowy pracownik – Łukasz. Jest bardzo sympatyczny i pomocny, ale czasami już trudno z nim wytrzymać. Nie może chwili usiedzieć w spokoju, buzia mu się nie zamyka, przez co trudno innym skupić się na pracy. Kiedyś myślałem, że ADHD to choroba dziecięca, ale ostatnio czytałem, że dorośli też mogą ją mieć. Czy to możliwe, żeby Łukasz miał ADHD?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

ADHD jest zaburzeniem pojawiającym się w dzieciństwie, ale u niektórych osób objawy mogą się utrzymywać także w wieku dorosłym. Nie jest jednak tak, że każda „gaduła” i nadzwyczaj ruchliwa osoba ma ADHD.