Dość grube endometrium a bezskuteczne starania o dziecko od pół roku

Staramy się od pół roku o dziecko póki co bezskutecznie, wczoraj miałam 19dc ( moje cykle trwają około 30 dni okres 4/5 dni), poszłam do lekarza ponieważ od rana miałam takie brązowe plamienie które trwa jeszcze dziś, piersi też są bardziej nabrzmiałe niż na codzień. Z usg powiedział mi tylko tyle że widzi że jest dość grube endometrium tylko nie wytłumaczył co to oznacza dla mnie. A powiedział że plamienie moze wynikać z moich wahań TSH brałam Euthyrox 50 ale teraz mam zwiększoną dawkę do 75.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pogrubione endometrium może świadczyć o ciąży. Nie można wykluczyć innego podłoża pogrubienia endometrium. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.