Dostałam dziwną miesiączkę - czy mogę być w ciąży?

Mam 31 lat i regularne miesiączki. Od pół roku staramy się z mężem o dziecko. Moja styczniowa miesiączka opóźniła się o cztery dni i trwała tylko 3 dni. Dolegliwości przedmiesiączkowe były inne niż zwykle. Nie bolały mnie piersi jak zawsze, natomiast już 1,5 tyg. przed, strasznie bolały mnie sutki, wprost nie mogłam ich nawet dotknąć.

Drugą dużą różnicą było to, iż do tej pory brzuch bolał mnie tylko podczas pierwszego dnia krwawienia, a teraz już na kilka dni przed i przez całe trzy dni miesiączkowania, a krew była dość taka zgrupiona. Czy to może być ciąża?

Dzień dobry!
Najprostszym rozwiązaniem problemu jest wykonanie testu ciążowego. Jeśli jest Pani w ciąży, pojawią się 2 kreseczki, a krwawienie „ostatnie miesiączkowe” mogło być plamieniem we wczesnej ciąży.
Z poważaniem