Dotkliwy ból w okolicy pochwy po wejściu do wody a infekcja

W dniu wczorajszym po wejściu do wody w publicznym zbiorniku (glinianka) poczułam dotkliwy ból w okolicy pochwy. Po powrocie do domu zaczęłam oddawać mocz z niewielką ilością krwi odczuwając przy tym ból, szczypanie. Później do tego mocz 'po kropelce'. Dziś jest poprawa - brak krwiomoczu lecz przy konczeniu oddawania moczu silny ból. Czy może to być spowodowane zwykłym podraznieniem, czy coś poważniejszego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.