Dotykanie penisa i ryzyko przeniesienia preejakulatu do dróg rodnych

Witam, jest mloda osoba, wczoraj dotykalam penisa partnera. nie bylo wytrysku, a preejakulat. bylo ok -2 stopni na dworze. po ok 5 min wrocilam do domu i poszlam sie wysikac, musialam sie podrapac i wlozylam palca tam. 24 dc (2 cykl od odstawienia tabletek anty, 3 msc stosowalam) cykl ten wywolany luteina. w obecnym cyklu od 19 dnia biore lut 50. czy jest ryzyko ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie ma ryzyka ciąży. 24 dzień cyklu to faza lutealna tj. czas po owulacji.