Dotykanie penisem okolicy łechtaczki i warg sromowych a opóźnienie okresu

Dotykałem jakieś 17 dni temu dziewczyny penisem po wargach sromowych i łechtaczce. Nie było raczej preejakulatu, a tym bardziej wytrysku. Dziś spóźnia się jej okres już 5 dzień. Test ciążowy nic nie wykazał. Okres może mieć związek ze stresem ? (a tym bardziej, że ma go sporo ?)

Dzień dobry!

Wiele młodych kobiet ma nieregularne cykle. Dodatkowo może na to wpływać właśnie stres, ale też przeziębienie, podróż, dieta odchudzająca itp. Zawsze, jeśli kobieta jest aktywna seksualnie i nie stosuje antykoncepcji, pierwszą hipotezą jest ciąża. Test ciążowy w 3-4 tygodnie po ryzykownym stosunku daje jednak zazwyczaj wiarygodny wynik.

Pozdrawiam!