Drętwe palce u rąk i uczucie drętwienie rąk

Witam, występują u mnie takie objawy: zaczęło się od uczucia jakby rażenia prądem w obie ręce, były to impulsy pojawiające się wielokrotnie, jak to minęło pozostały drętwe palce u rąk oraz uczucie drętwienia do łokcia lewej ręki , palce są cały czas drętwe i zimne trwa to już od dwóch miesięcy . Proszę o poradę co to może być , jak to leczyć i do jakiego lekarza mogę się udać ?

Milena Lubowicz

Myślę, że w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego, który oceni czy są jakieś zmiany w badaniu, a następnie pewnie potrzebna będzie konsultacja neurologiczna.
Pozdrawiam