Drętwienia i mrowienia dłoni oraz ból palców i opuchlizna nóg

Dobry wieczoer od trzech miesiecy mam dretwienie dloni morowienie i straszny bol od trzeciego palca w obu dloniach nie moge przez to spac bo to nasila sie w nocy w dziem mam tylko mrowienie . tez zaczynaja sie mrowienia u stop i puchna mi nogi do kolan .. co to moze byc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zespołem kanału nadgarstka. Nie można wykluczyć zmian naczyniowych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.