Drętwienie dłoni

Mam 64 lata, jestem mężczyzną. Drętwieje mi lewa dłoń od strony małego palca. Jestem po operacji serca - w 2006 r. miałem wymianę zastawki aortalnej. Do chwili obecnej czuję się dobrze, od dwóch tygodni drętwieje mi część lewej dłoni. Morfologia w normie, ob 50, crp 70. Co może być przyczyną takiego stanu?

Witam!

Potencjalnych przyczyn takiego stanu jest wiele - od neurologicznych, przez zwyrodnieniowe, naczyniowe, metaboliczne, po choroby układowe oraz inne rzadziej występujące.

Znacznie podwyższone wykładniki stanu zapalnego - OB i CRP mogą mieć związek z opisanymi objawami. Niezależnie od tego, wyniki są niepokojące i wymagają niezwłocznej wizyty u lekarza.

Pozdrawiam