Drętwienie i mrowienie pośladków, bóle w biodrach oraz wynik RTG kręgosłupa lędźwiowego

Witam rtg kręgosłupa lędźwiowego zrobiłam po pierwszym ataku rwy kulszowej ok 3 miesięcy temu na dzień dzisiejszy odczuwał uciążliwe drętwienie i mrowienie pośladków oraz bóle w biodrach. Opis rtg oś a-p wygięta w prawo, lordoza lędźwiowa zniesina, poziome ustawienie kości krzyżowej. Dodam iż mam 42 lata i od 15 lat pracuję w handlu( 12 godzin stania w sklepie) Moje pytanie brzmi co powinnam w zaistniałej sytuacji zrobić? Proszę o interpretacje i podpowiedź leczenia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie opisu można wnioskować iż zmiany mają charakter zarówno zwyrodnieniowy jaki i przeciążeniowy. Stan taki może się pogłębiać. Wskazana konsultacja z rehabilitantem.