Drętwienie nogi i ból w dolnej części pleców a opis TK

Witam. od marca 2014r zmagam się z bólem podobnym do rwy kulszowej. Drętwieje prawa noga, kiedy kicham, kaszle mam niesamowity ból w prawej dolnej części pleców. Mam "skręcone" prawe biodro do przodu, przez co czuję duży dyskomfort. Miałam tomografię komputerową. Oto opis. "Tylno-prawoboczna wypuklina krążka m/kręgowego l4/l5 uciskająca worek oponowy i znacznie zwężająca prawy zachyłek boczny i otwór m/kręgowy, niewykluczony ucisk prawego korzenia w zachyłku bocznym.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiany opisane w badaniu mogą tłumaczyć występujące dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.