Drętwienie palców po przebudzeniu i silne bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa

Witam,mam 22 lata. Od ponad roku, gdy budziłam się rankiem miałam problem z drętwięjącymi palcami u lewej dłoni. Z niepokoju poszłam do lekarza, który zlecił zrobić podstawowe badania, które wykazały że wszystko ze mną dobrze i prawododobnie drętwienie jest wywołane przez kręgosłup. Od kilku miesięcy mam strasznie bóle w odcinku szyjnym, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie ,głównie jak leżę na plecach i siedzę. Nie pomagają ćwiczenia izom. i tabletki (mydocalm) Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim powinna mieć Pani przeprowadzoną diagnostykę obrazową kręgosłupa szyjnego, tj. RTG a być może także MRI. Wynik badania pozwoli ustalić jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.