Drętwienie rąk po wypadku samochodowym

Witam, 11.09 miałam wypadek samochodowy. Rozpoznanie: wstrząśnienie mózgu, skręcenie kręg. szyjnego, stłuczenie głowy. Noszę kołnierz. Boli głowa, kręg. szyjny, plecy do tego zawroty głowy, problem z koncentracją pamięcią. Od tego czasu zaobserwowałam częste drętwienie rąk, wystąpiło 4 x, z czego w ciągu ostatnich 3 dni aż dwa razy. Drętwieją obie ręce od ramienia, często są zimne. Zgłosiłam neurologowi ale nie wpisał nawet do kartoteki. Czy martwić się takimi objawami? Gdzie się zgłosić?

Wypadek samochodowy z nagłym hamowaniem ,
to szok dla cełego organizmu i duży stres ! Często pozostaje wzmożone napięcie miesni, niepokój i lek, jeszcze przez dłuzszy okres....
" Rozpoznanie: wstrząśnienie mózgu, skręcenie kręg. szyjnego, stłuczenie głowy."
Możliwe drętwienia rąk po urazie tępym kręgosłupa ...
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam