Drętwienie rąk, zaburzenia snu i bóle głowy u 23-latki

Witam Każdej nocy śnią mi się totalne głupoty drętwieją mi ręce, prawą rękę zaczynając od środkowego palca chwyta tak jakby skurcz i ból jest tak przeraźliwy, że zębami gryzę poduszkę. Ból rozprzestrzenia się na całą dłoń i trwa ok 5 min, później puszcza i dłoń jest zdrętwiała i lekko napuchnięta Mam tak 3-4 razy każdej nocy Miewam częste bóle głowy wysokość czoła jest mi niedobrze i kręci mi się w głowie coś ala udar słoneczny. Co jakiś czas mam stan podgorączkowy mam problemy z pamięcią 23lata

Opisany stan wymaga starannej diagnostyki w POZ. Lekarz musi ocenić badaniem internistycznym ogólny stan zdrowia, wykonać szereg badań laboratoryjnych celem wykluczenie chorób zapalnych. Objawy można będzie zakwalifikować jako emocjonalne dopiero po wykluczeniu podłoża somatycznego.