Drętwienie ręki po nadkłykciowym złamaniu kości ramiennej

Witam,Mój 3 letni syn ma złamanie nadkłykciowe kości ramiennej z przemieszczeniem. Przeszedł operacje i ma włożony drucik stabilizujący. Rączka jest w lekkim gipsie. Rączka nie boli ale w nocy chyba mu drętwieje bo wybudza się i skarży że boli. Czy to możliwe? Po jakim czasie będzie miał usunięty drucik?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Termin usunięcia zespolenia zależy w dużej mierze od procesu gojenia. W przypadku nasilonych dolegliwości bólowych wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.