Drganie powiek, bolesne miesiączki a hormony

Dobry wieczór, Mam pytanie.. byłam u psychologa.. ale.. od jakiegoś czasu mam napady nerwicowe, od kwietnia.. czuję się dobrze psychicznie i mam wrażenie, że to kwestia braku magnezu...skacze mi powieka.. często puchnę, mam bolesne miesiączki.. czy to moze miec zwiazek z hormonami? przykładowo? nie wiem co mam robic, owszem stres sie pojawia w zyciu ale staram sie byc szczesliwym czlowiekiem..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Wahania hormonów to bardzo prawdopodobna przyczyna. Niemniej jednak suplementacja magnezu jest wskazana.