Drgawki a okazyjne spożywanie alkoholu

http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow/937764,napady-drgawek-a-alkohol?utm_source=notifications&utm_medium=email&utm_campaign=Nowa+odpowiedz+na+Twoje+pytanie Tylko , że sprawa wygląda tak , że ja pije okazyjnie. nie jestem uzależniony. w weekendy jakieś piwo, wódka naprawdę rzadko. Więc nie wydaje mi się aby to był ten problem..

Witam serdecznie. Oczywiście rozumiem ze nie jest to spożywanie alkoholu wynikające z uzależnienia, jednak należy ściśle powiązać ataki padaczki z alkoholem. I tu rada jest jedna należy zaprzestać spożywania.