Drgawki ciała podczas cyklu - czego są przyczną?

Mam 38 lat, 3 lata temu stwierdzono u mnie niby zespół skroniowy, czyli padaczka skroniowa, ale nie miałam typowych objawów. Tylko w eeg niewielkie zmiany.  Leczyłam się do tamtego roku do sierpnia tzn. brałam leki, lecz po kilku tygodniach ich łykania zawsze miałam wrażenie, że jest chyba gorzej. Dziwne lęki, budzenie się z drgawkami nogi i ręki. Zrobiłam wszystkie badania krwi, rezonans, tomograf, ekg, holter, badanie tętnic szyjnych, rtg kręgosłupa szyjnego i jest wszystko OK. Hormony też, jednak objawy pozostały i są dziwnie zależne od dni cyklu. Bardzo źle czuję się w połowie cyklu, przed okresem i ok. 9 dnia cyklu. Wtedy to wykręca mi stawy, mięśnie, boli mnie prawa strona ciała.

Witam!

Wykonała Pani wiele badań, które niestety nie wykazały konkretnej przyczyny Pani złego stanu. Pisze Pani także o lękach, które przeżywa w związku z zaistniałym stanem. Warto skorzystać z konsultacji psychiatrycznej, by mogła się Pani przekonać, czy problemem nie są zaburzenia psychiczne. Psychika może bardzo silnie oddziaływać na organizm, dlatego czasem występują objawy, które nie znajdują odzwierciedlenia w zmianach organicznych. Konsutlacja u psychiatry może Pani także dostarczyć informacji, w jaki sposób radzić sobie z narastającym lękiem. Jeśli lekarz uzna to za potrzebne, będzie mógł zalecić odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam