Drobna wysypka na ciele dwumiesięcznego dziecka a trądzik niemowlęcy

Moje dwumiesięczne dziecko ma drobniutką wysypkę na całym niemal ciele, a szczególnie na buzi wokół ust i na brzuszku. Czy to może być trądzik niemowlęcy? Miała go już wcześniej, ale tylko na główce. Nie gorączkuje i nie zaobserwowałam żadnych innych zmian. dodam, że 16.10 była szczepiona szczepionką 6w1, przeciw rotawirusom i pneumokokom. Dziękuję za odpowiedź.

Milena Lubowicz

Proszę udać się się z dzieckiem do pediatry gdyż może to być trądzik niemowlęcy, ale mogą być też inne przyczyny jak choćby alergia czy reakcja na szczepionkę. Nie jestem tego w stanie stwierdzić nie widząc dziecka.
Pozdrawiam