Drobny fragment tkankowy z prawidłowymi gruczolakami sutka

ICD 10 d 48.6 w PCI cellulae suspectae lewy sutek. Mammog.Obie piersi o utkaniu gruczołowym. w piersi lewej na granicy KZ zmiana o wymiarze LD ok. 12 mm bez ewidentnych radiologicznych cech złośliwości/FA? piersi radiologicznych cech złośliwości. W obrębie obu pach objętych badaniem nie uwidoczniono powiększonych węzłów chłonnych. Biopsja cienkoigłowa: kom. w większości źle utrwalone-wysuszone; gruboigłowa: drobny fragment tkankowy z prawidłowymi gruczolakami sutka. jest dobrze czy źle ?

W PCI komórki podejrzane - brak innych danych.
Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Z wyrazami szacunku
dr n.med. Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Witam , JEST DOBRZE !!! Ani słowa o podejrzeniu nowotworu! NALEŻY JEDNAK KONTROLOWAĆ SIĘ - usg co pół roku , mammografia co rok i kontrole ginekologiczne wg częstotliwości przez Niego wyznaczonej , pozdrawiam , zż