Drobny obszar hypodensyjny w jądrze soczewkowatym w wyniku tomografii komputerowej głowy

Mocne bóle głowy Po ostatnich napadowych bólach głowy,dretwieniu kończyn po nocy,i stwierdzeniu nie raz nadciśnienia.Zbadano mnie tomografem z kontrastem. Wynik to;drobny obszar hypodensyjny w jądrze soczewkowatym po stronie prawej-naczyniopochodne. Mój wiek 27lat. Co to oznacza czy to znak poważnej choroby czy jakieś następstwo,skutek czegoś?DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ
ponad rok temu

ważny jest stan neurologiczny, należy wykonać kontrolne badanie
za kilka miesięcy.Pozdrawiam