Drożdżyca jamy ustnej a leki

Witam serdecznie. Mam pytanie, ponieważ niedawno stwierdzono u mnie drożdżyce jamy ustnej. Dostałem od lekarza receptę na leki, które miałem stosować przez 2 tyg. Niestety kiedy przestałem smarować wargi i kąciki ust maścią PIMAFUCORT, to wszystkie objawy wróciły. Wyczytałem na internecie, że skuteczna jest taka nalewka http://allegro.pl/vernicadis-nalewka-na-lamblie-grudzien-2013-i3504023957.html Tylko mam pytanie. Czy ona nie zaszkodzi zdrowiu. Może jest coś innego, bardziej skutecznego?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Grzybica jamy ustnej jest najczęściej wynikiem obniżenia poziomu odporności organizmu, spadku poziomu witamin oraz zubożenia prawidłowej flory bakteryjnej w wyniku stosowania np antybiotyków. Nie polecam zakupu przedstawionej mikstury. Bardziej pomocne może okazać się spożywanie świeżych owoców bogatych w witaminy. Myślę iż konieczna jest wizyta u dermatologa.