Drżenie głowy i ręki podczas wykonywania rezonansu magnetycznego i podejrzenie boreliozy

Nawiązując do mojego poprzedniego postu (drżenie głowy i ręki podczas wykonywania rezonansu magnetycznego).Pół roku temu podejrzewano u mnie SM i boreliozę, wyniki MRI i płynu rdzeniowo-mózgowego wykluczyły w/w choroby. Mimo to lekarz kierujący mnie do szpitala kazał pół roku później wykonać kontrolny rezonans. Moje objawy:piekący ból kończyn (górnych i dolnych), uczucie napiętej skóry twarzy po PiL stronie oraz piekący ból skroni.

Witam! Kontrolny rezonans pozwoli określić czy w tkance mózgowej nie pojawiły się nowe zmiany charakterystyczne dla sm. Proszę pozostać pod okresową kontrolą neurologa.