Drżenie rąk i nóg u 4-tygodniowego dziecka

Witam. Moje dziecko ma 4 tyg , gdy zasypia strasznie zaczynaja mu drzec raczki i nozki a czasami nawet cale cialo. Zauwazylam również,że czasami drży mu broda i nie jest to spowodowane tym, że jest mu zimno. Czy te objawy mogą być niepokojące ?

Malutkie dzieci często mają drżenia o charakterystyce opisywane przez Panią.
Natomiast ważne jest ,aby w miarę rozwoju dziecka było ich zdecydowanie mniej ,nie występowały w czasie gdy dziecko śpi i jest spokojne.
Warto omówić sprawę z lekarzem pediatrą i on zadecyduje o dalszym ewentualnym postępowaniu- konsultacji,badaniach laboratoryjnych o ile takowe będą konieczne.

Pozdrawiam ciepło