Drżenie rąk - skąd się bierze?

Mam 37 lat i ciągle drżą mi ręce. Robiłam wszystkie badania i wyszły dobrze. Biorę magnez i dalej to samo. Sama nie wiem co mam myśleć.

Witam!

Podała Pani bardzo mało informacji na temat swojego problemu. Drżenie może być wywołane zaburzeniami organicznymi, uszkodzeniami układu nerwowego, ale także stresem i lękiem. Jeśli była Pani już u różnych specjalistów (w tym u neurologa) i badania nic nie wykazały, proponuję wizytę u lekarza psychiatry. Jak wspomniałam, drżenie rąk może być wywołane problemami psychicznymi. Dlatego jeśli wykorzystała Pani już inne możliwości (konsultacje specjalistyczne i badania), to warto skorzystać z konsultacji psychiatrycznej.

Pozdrawiam