Duszności, kaszel, drętwienie kończyn i ucisk w okolicy serca u 20-latka

witam mam 20 lat od jakiegoś czasu miałem duszności,kaszel i czułem się otępiały, od jakiegoś czasu mam dziwny ucisk z lewej strony na sercu,mam przerużne bicie serca raz szybko raz wolno słabo i mocno, podczas snu drętwieją mi palce u lewej dłoni, co to może być

Pana objawy wskazują rzeczywiście na kardiogenny charakter Pana dolegliwości, a drętwienie palców wskazuje tęż na dolegliwości ze strony kręgosłupa szyjnego, ale ciężko jest stwierdzi cokolwiek bez zbadania Pana. Proszę udać się do lekarza POZ, który będzie mógł przeprowadzić diagnostykę.