Duszności w klatce piersiowej i kaszel

Witam. Mam ciągłe duszności w klatce piersiowej i kaszel. Często zdarza się ból pod prawą łopatką. Miałam robione następujące badania: echo serca (wyniki wyszły dobrze), tomografię płuc (też wyniki są dobre) oraz stwierdzono dyskopatię kręgów szyjnych. Pomimo dobrych wyników wydaje mi się, że nie powinnam tak się czuć. Objawy te przeszkadzają mi w życiu codziennym.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wyniki wszystkich wykonanych badań są prawidłowe, to przyczyna Pani objawów może mieć etiologię psychogenną. Proszę się nad tym zastanowić. Warto także wykonać badania w kierunku pasożytów.